O Klubie

Taawa znajduje się w ścisłym centrum Kazimierza – dawnej dzielnicy żydowskiej, która obecnie tętni życiem i jest ulubionym miejscem spotkań Krakowian oraz odwiedzających miasto turystów.

Miejsce powstało w 2008 roku, a jego wnętrze zostało zaaranżowane w nowoczesny i nastrojowy sposób. Powierzchnia Taawy z łatwością pomieści wielu spragnionych wyśmienitej zabawy gości.

W 2014 roku stworzyliśmy nową strefę VIP – dwa odrębne pomieszczenia zapewniające niezależne nagłośnienie oraz indywidualną obsługę serwującą koktajle z pełnego egzotycznych smaków menu.

Jesteśmy klubem muzycznym, który współpracuje z najlepszymi DJ’ami grającymi  imprezy wychodzące poza ramy radiowych hitów, a nasza obsługa potrafi dostosować się do oczekiwań najbardziej wymagających klientów indywidualnych i grupowych.

Do dyspozycji naszych gości oddaliśmy również w pełni klimatyzowaną palarnię.

Regulamin klubu Taawa